Zadzwoń:

+48 603 122 055


Wyślij e-mail:

mirelahm@kinezis.com.pl

wykorzystaj nasze doświadczenie

Sprawdź naszą ofertę

Mirela Hejnoł - Myśliwiec

fizjoterapeutka, psycholożka, trenerka rozwoju osobistego, certyfikowany praktyk metody pracy z ciałem Mana Lomi oraz Łagodnej Bio-Energetyki, instruktorka muzycznych form ruchowych
założycielka Pracowni Kinezis

Ukończyłam psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (obecnie Uniwersytet SWPS) oraz Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego organizowanego przez Ośrodek INTRA w Warszawie. Jestem również absolwentką wydziału fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Studium Muzycznych Form Ruchowych organizowanych przez tą uczelnię.
Specjalizując się w terapeutycznej pracy z ciałem ukończyłam kursy diagnozy i terapii neurorozwojowej niemowląt i dzieci, a także Mana Lomi - kliniczne Techniki Masażu Lomi (Poziom podstawowy i zaawansowany) oraz  Łagodnej Bio - Energetyki (metoda dr Evy Reich)

Osobiste pasje związane z muzyką i tańcem zainspirowały mnie do poszukiwań narzędzi pomocy drugiemu człowiekowi, które uwzględniały by również artystyczny aspekt ludzkiej egzystencji. Stąd zainteresowanie choreoterapią, muzykoterapią i rożnymi formami tańca jako środków ekspresji i dróg rozwoju osobistego, które od lat wykorzystuję w zajęciach Rozwojowej Pracy z Ciałem.

Potrzeba poszerzenia warsztatu pracy fizjoterapeutki i instruktorki ruchu o wiedzę o psychice człowieka zaowocowały decyzją o kolejnych studiach - psychologii. Tak zaczęła sie moja droga osobistego rozwoju i poszukiwania Pełni.
Bardziej integralne spojrzenie na człowieka zaowocowało stworzeniem miejsca, które w rozwoju osobistym uwzględnia nie tylko ciało, ale równiez umysł i duszę.

Tak powstała Pracownia Kinezis - miejsce, które zaprasza do siebie ludzi poszukujących, otwartych, czasem zagubionych, cierpiących, potrzebujących wsparcia, pomocy, inspiracji, chcących podzielić się sobą z innymi, dla których wazne jest postrzeganie człowieka jako jedności CIAŁA UMYSŁU I DUSZY.
.

W Pracowni Kinezis prowadzę praktykę  indywidualną i grupową z zakresu  poradnictwa rodzinnego i rozwoju osobistego, pomagam parom odnaleźć sens relacji, rodzicom zrozumieć indywidualność dziecka.

Studiując psychologię jednocześnie stawałam się matką. Macierzyństwo i niejednokrotnie trudne z tym związane doświadczenia skłoniły mnie do zainteresowania się procesem powstawania uczuciowej więzi pomiędzy matką i dzieckiem (bonding), a osobiste doświadczenie tego fenomenu dało mi pewność, jak wielki jest to potencjał twórczy i niewyczerpane źródło siły życiowej zarówno dla matki jak i dla dziecka, którym mam potrzebę dzielić się z innymi kobietami.
Dlatego w Pracowni Kinezis tworzę projekty promujące Świadome Rodzicielstwo, jak również dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z rodzicami  podczas spotkań indywidualanych oraz na warsztatach i wykladach.


Wspieram i promuję moc i mądrość KOBIECOŚCI, prowadzę Krąg Kobiet Tańczących i Krag Mam oraz grupę wsparcia dla matek - Matularnię


Moja pasją od 25 lat jest praca z ciałemw której łączę różne metody od ćwiczeń reedukacyjnych, różnych technik relaksacyjnych, ćwiczeń świadomości ciała, masażu po taniec.

Znaczący wpływ na zmianę mojego podejścia w pracy z ciałem i pracy terapeutycznej było spotkanie na mej drodze wybitnego człowieka  dr Maka'ala Yates. Uczenie się od człowieka o tak wielkiej skromności, a jednoczesnie ogromnej znajomości starożytnej hawajskiej sztuki uzdrawiania, to dla mnie wielki zaszczyt i inspiracja.
Masaż MANA LOMI  stał się dla mnie nie tylko kolejną wspaniałą techniką pomocy drugiemu człowiekowi, ale przede wszystkim niezwykłą podróżą do Siebie poprzez doświadczanie relacji czyli przepływu.

Bliskie jest mi rownież podejście metody M. Feldenkraisa - Świadomość poprzez Ruch, w której głównym założeniem jest łagodność i uważność czyli "mniej znaczy więcej".
Ważną ścieżką własnego rozwoju osobistego poprzez ruch, oddech, taniec jest dla mnie praktyka 5Rytmów Gabrieli Roth.


Lubię tańczyć, śpiewać, czytać książki, odpoczywać na łonie natury, rozmyślać, odkrywać, rozmawiać z ludźmi., masować.
Nieustające osobiste poszukiwania dróg zrozumienia samej siebie i drugiego człowieka, poznawanie różnych metod terapeutycznych i rozwojowych, uczestnictwo w licznych warsztatach, szkoleniach, przedsięwzięciach pozwala mi kształtować indywidualny sposób podejścia do drugiego człowieka i autorski warsztat pracy.
 

Rozmowa ze mną w TuZory

 

wróć
Indywidualne podejście do każdej osoby.

Pracownia Kinezis, ul. Spółdzielcza 5/1, 44-240 Żory

+48 603 122 055 mirelahm@kinezis.com.pl Zapytaj ONLINE!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.