Zadzwoń:

+48 603 122 055


Wyślij e-mail:

mirelahm@kinezis.com.pl

W drodze do MACIERZYŃSTWA

 Sesje PRACY z CIAŁEM  i emocjami dla kobiet w ciąży

DROGA KOBIETO, zapraszam Cię na spotkania z mocą i mądrością Twego ciała, które pomogą Ci przygotować się do porodu i roli Matki oraz zbudować więź z dzieckiem już na etapie ciąży.


Stan macierzyństwa jest głebokim i wymagającym doświadczeniem. Pewność siebie w podejściu do porodu i więzi z dzieckiem osiąga się zarówno poprzez pracę z ciałem i emocjami, a takze poprzez pracę z ograniczającymi przekonaniami i wspomnieniami.

Oferuję Ci swoje kobiece wsparcie, moje doświadczenie w roli matki oraz wiedzę pochodzącą z wieloletniej pracy z kobietami w ciaży i matkami.
Pracuję poprzez holistyczne podejście, w którym ciało, emocje, psychika i dusza to jedno.
Wykorzystuję perzede wszystkim rózne techniki pracy z ciałem (Ruch Naturalny, taniec spontaniczny, masaż Mana Lomi, masaż Dotyk Motyla, ćwiczenia  swiadomości ciała) oraz rozmowę i relację jako element wsparcia i odkrywania indywidualnych  kobiecych zasobów.

Moje wykształcenie w dziedzine fizjoterapii, psychologii i szeroko pojętego rozwoju osobistego, a także ponad 25 letnie doświadczenie w pracy z kobietami i dziećmi, dało mi możliwość stworzenia autorskiego stylu pracy, którym z pasją dzielę się przygotowując kobiety do PORODU i MACIERZYŃSTWA i budząc w nich "WEWNĘTRZNĄ MATKĘ".

Twoja ciąza może być radosnym, swiadomym przeżyciem, moze pozostawić najpiekniejsze wspomnienia związane z rozwojem nowego zycia, a aktywny poród umacniającym, pełnym mocy doświadczeniem.
Mogą Ci w tym pomóc te właśnie indywidualne sesje pracy z ciałem i emocjami.

Jakich mozesz spodziewać się korzyści?

Jak przebiega taka sesja?

Na pierwszym spotkaniu poznajemy się, rozmawiamy o naszych przekonaniach związanych z porodem, macierzyństwem, kobiecością. Poznaję Twoje oczekiwania i potrzeby, ustalamy zasady spotkań (kontrakt spotkań) wyznaczające granice relacji i wymiany.
Jesli juz na pierwszym spotkaniu jesteś otwarta na pracę z ciałem zaczynamy od ruchu naturalnego (więcej o tym podejściu znajdziesz  TUTAJ), oddechów, relaksacji.

Kolejne sesje to praca z przekonaniami poprzez obrazy, skojarzenia, rozmowę, pracę z oddechem, dotykiem, taniec/ruch spontaniczny. Jesli czujesz potrzebę głębokiego relaksu i uwolnieina się z różnych dolegliwości poprzez głeboki i czuły dotyk, wtedy do procesu wprowadzamy równiez masaż Mana Lomi

W czasie kazdej sesji rozmawiamy o Twoich odczuciach, emocjach, planach, marzeniach, niepokojach i lękach związanych z porodem i rolą matki. Docieramy wspólnie do Twoich macierzyńskich zasobów, mocy i mądrości.

Oferuję Ci swoją uwazność, cierpliwość, empatię, wnikliwość, intuicję, wiedzę i doświadczenie.
Jesli chcesz świadomie przygotować się do aktywnego porodu i umocnić się w macierzyństwie - skorzystaj z mojej propozycji, zapraszam Cię serdecznie.

Kontakt do mnie: Mirela Hejnoł -Myśliwiec 603 122 055
Więcej O MNIE

Czas trwania sesji 90 minut. Częstotliwość i godziny spotkań ustalamy wspólnie dostosowując je doTwoich potrzeb.

Koszt sesji (praca z ciałem, ćwiczenia, rozmowa) 150zł
Masaż Mana Lomi - relaksacyjny - 180 zł 

 

 

wróć
Indywidualne podejście do każdej osoby.

Pracownia Kinezis, ul. Spółdzielcza 5/1, 44-240 Żory

+48 603 122 055 mirelahm@kinezis.com.pl Zapytaj ONLINE!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.