Zadzwoń:

+48 603 122 055


Wyślij e-mail:

mirelahm@kinezis.com.pl

Przygotowanie do RODZICIELSTWA - dla par

Zapraszam na indywidualne sesje dla par oczekujących narodzin dziecka - przygotowanie do porodu i opieki nad dzieciekiem

"Dziecko jest jak roślina czerpiąca z korzenia, którym są jego rodzice.
Przed rozpoczęciem wspólnej przygody, jaką jest rodzicielstwo, warto więc wzmocnić i zgłębić partnerską relację."


Mirela Hejnoł-Myśliwiec

W Pracowni Kinezis organizuję autorskie sesje dla rodziców oczekujących narodzin dziecka, dla kobiet w ciąży pracę z ciałem i emocjami, taniec i relaksacje oraz masaż Mana Lomi, a takze Krąg Kobiet dla matek z małymi dziećmi. Wspieram kobiety w macierzyństwie odkąd po raz pierwszy zostałam matką (21 lat), a w Pracowni Kinezis  od 2005 roku wraz z innymi kobietami, którym również bliska stała się idea Świadomego Rodzicielstwa i naturalnego podejscia do macierzyństwa.

Oferuję holistyczne przygotowanie do porodu naturalnego i opieki nad dzieckiem poparte profesjonalnym wykształceniem, własnym macierzyńskim doświadczeniem oraz wieloletnią pracą z kobietami w ciąży i matkami.

ZAPRASZAM do kontaktu telefonicznego w godzinach od 10.00 do 16.00
Mirela Hejnoł-Myśliwiec 
 tel. 603 122 055 

Program przygotowujący do Świadomego Rodzicielstwa to cykl 4 spotkań ok 2 godzinnych (spotykamy sie raz w tygodniu). Termin spotkań ustalamy indywidualnie.

Na każdym spotkaniu jest czas na pytania i podzielenie się swoimi przemyśleniami,  pozwala to na aktywne uczestnictwo i większe zaangażowanie.

Inwestycja: 120zł/60 min

O czym rozmawiamy?

CIĄŻA:

PORÓD:

OPIEKA NAD DZIECKIEM:

Czego uczę praktycznie?

 

 Jesteśmy na FB

wróć
Indywidualne podejście do każdej osoby.

Pracownia Kinezis, ul. Spółdzielcza 5/1, 44-240 Żory

+48 603 122 055 mirelahm@kinezis.com.pl Zapytaj ONLINE!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.