Zadzwoń:

+48 603 122 055


Wyślij e-mail:

mirelahm@kinezis.com.pl

Masaż MANA LOMI

MANA LOMI to forma masażu - zaawansowana technika pracy z ciałem, którą opracował dr Maka'ala Yates na podstawie wieloletniej nauki u znanych hawajskich kahunek (np. Margaret Machado).
Jest to sekwencja ruchów składających się na masaż ukierunkowana na rozwiązanie konkretnych problemów klinicznych, docierający również do emocji i pamięci zdarzeń tkwiących w ciele.
Dla odbiorcy Mana Lomi jest nie tylko głębokim, relaksującym przeżyciem, ale różwnież pomaga usunąć przewlekłe dolegliwości.

MANA LOMI jest jedną z najskuteczniejszych terapii manualnych łączącą starożytną hawajską wiedzę ze współczesnymi klinicznymi technikami opartymi o biomechanikę i anatomię.

Założenia Mana Lomi są rozległe i złożone, a jednocześnie bardzo proste, jesli zrozumie się mechanikę, zasady i intencje tej cenionej sztuki hawajskiego uzdrawiania. Na przyklad ważna jest idea fizycznej i energetycznej "komunikacji na poziomie kości", dzięki której to klient decyduje jak głeboki ma być masaż.
Technika jest nieinwazyjna i przynosi wspaniałe rezultaty.

"Główną filozofią MANA LOMI jest założenie, że każda osoba jest jednakowo boska w każdym aspekcie: cielesnym, umysłowym i duchowym. Wszyscy jesteśmy sobie równi. Nikt nie jest ponad innymi osobami, ani też nikt nie jest poniżej innych. Ta koncepcja badania całościowego budowy oraz niedoborów danej osoby pozwala praktykującemu Mana Lomi spoglądać na każdego człowieka jako na unikalną jednostkę.
Najwyższą intencją praktyki Mana Lomi jest uzyskanie równowagi z Kumukahi (Jedynym Źródłem).
Wraz z pogłębianiem naszego połączenia z Kumukahi, wkraczamy głębiej w przepływ miłości i życzliwości. Podłączenie się do tej wyższej mądrości napędza naszą najgłębiej zakorzenioną wizję nakierowana na przepływ kreatywności i miłości poprzez każdy oddech i każdą naszą intencje podczas praktyki Mana Lomi"

dr Maka'ala Yates

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia terminu sesji: 603 122 055


Masaż wykonuje:
Mirela Hejnoł-Mysliwiec
fizjoterapeutka, psycholożka
terapeutka pracy z ciałem, certyfikowany praktyk Mana Lomi I,II i III stopnia

Jak się przygotować do masażu?

Weź ze sobą 2 duze ręczniki kapielowe. Masaz najlepiej jest wykonywac ok 1,5 godz po posiłku. Jest to masaż całego ciała lub wybranych częsci ciała w zalezności od sytuacji klientki/ta i jej/jego dolegliwości.

Inwestycja i czas trwania sesji:
- 1,5 godz 180zł
- 2 godz  220 zł
- 2,5 godz masaż + praca z ciałem  280zł


 

 

wróć
Indywidualne podejście do każdej osoby.

Pracownia Kinezis, ul. Spółdzielcza 5/1, 44-240 Żory

+48 603 122 055 mirelahm@kinezis.com.pl Zapytaj ONLINE!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.