Zadzwoń:

+48 603 122 055


Wyślij e-mail:

mirelahm@kinezis.com.pl

Indywidualne sesje Pracy z Ciałem

Praca z Ciałem -  indywidualne sesje rozwoju osobistego poprzez dotyk, czucie i ruch podczas których Twoim przewodnikiem w drodze do Siebie będzie ODDECH i CIAŁO oraz jego zdolności czuciowo-ruchowe.
W czasie sesji wykorzystuję Ćwiczenia Świadomości Ciała oparte o lekcje ruchowe Feldenkraisa, technikę Aleksandra, metodę A. Lowena oraz "pracę z centrum", metody reedukacji neuroruchowej, jak również techniki Łagodnej Bio-Energetyki takie jak Masaż Dotyk Motyla (metoda dr Evy Reich, praca z traumą)

O uzyciu danego narzędzia wsparcia decyduje indywidualna sytuacja i potrzeby danej osoby korzystającej z tej formy pomocy. Na pierwszym spotkaniu/rozmowie ustalamy wspólnie zakres wsparcia i częstotliwość spotkań.

Pracując w tym podejściu przez wiele lat zaczęłam odkrywać moc i głębię jaką daje kontakt z ciałem i poznawanie siebie poprzez ciało. Umysł, mysli, słowa...potrafią nas "oszukiwać" (ego), a ciało nie kłamie, CIAŁO ZNA ODPOWIEDŹ, bo wyraża to, czego nie widzimy, ma blizszy kontakt z emocjami i zmysłami niz umysł i to w nim i poprzez nie przejawia się nasza dusza.

Sesje te są owocem mojej ponad 27 letniej pracy z dorosłymi i niemowlętami z wykorzystaniem różnych metod terapeutycznych i form ruchu.
Przez te wszystkie lata brałam udział w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach poszukując zarówno drogi dla samej siebie jak również narzędzi wsparcia i pomocy dla innych.
Te metody, którymi się zafascynowałam, bo odkryłam ich mądrość i skuteczność, postanowiłam wykorzystać do stworzenia autorskiego podejscia do ruchu i pracy z ciałem.
Tak narodziły się zarówno warszaty weekendowe dla kobiet, regularne cotygodniowe zajęcia oraz indywidualne sesje pracy z ciałem: CIAŁO RUCH RELACJA
Pracuję z dorosłymi, a także prowadzę Integralną Neurorozwojową Terapię dla niemowląt i dzieci z deficytami rozwojowymi. Jestem również Certyfikowanym Praktykiem masażu Mana Lomi

Dlaczego PRACA Z CIAŁEM?

Praca z ciałem daje możliwość skontaktowania się z przechowywanymi (tłumionymi) w naszych mięśniach uczuciami, które niejednokrotnie uwięzione  w nich  przez długi czas blokują swobodny oddech i przepływ energii w ciele.

Taka sytuacja powoduje:

Podczas indywidualnych sesji dla dorosłych pracujemy przede wszystkim na pogłębianiu kontaktu z tłumionymi uczuciami i traumami, które są przyczyną powstawania nieprawidłowych napięć mieśniowych (zbroi) i wzorców (nawyków) ruchowych. 
Postawa ciała podąża za ruchem jak cień, gdy pogłębiamy nasza świadomośc, zmieniamy nasze nawyki czuciowo-ruchowe zmieniamy równiez naszą postawę ciała, pogłębia się percepcja siebie i rzeczywistości.

Zastanawiasz się czy ta forma wsparcia jest dla Ciebie?

Poniższe stwierdzenia pomogą Ci znaleźć odpowiedź:


Jesli chcesz dowiedzieć się więcej lub umówić na sesję, zadzwoń do mnie: 603 122 055
Mirela Hejnoł-Myśliwiec
fizjoterapeutka, psycholożka, terapeutka pracy z ciałem, trenerka rozwoju osobistego, masażystka Mana Lomi (I, II i III stopnia)

Koszt sesji pracy z ciałem:  120 zł/godz
 

Korzyści płynące z pracy z ciałem:

Dlaczego świadomość jest tak ważna?

"Świadomość jest najwyższą fazą rozwoju człowieka i kiedy jest pełna harmonijnie panuje nad czynnościami ciała.
Im bardziej świadomość człowieka zbliża się do pełni, w tym większym stopniu będzie on w stanie realizować swoje pasje bez naruszania nadrzędnej wartości jaką pozostaje świadomość. A wówczas jego działanie stanie się bardziej ludzkie". M. Feldenkreis


wróć
Indywidualne podejście do każdej osoby.

Pracownia Kinezis, ul. Spółdzielcza 5/1, 44-240 Żory

+48 603 122 055 mirelahm@kinezis.com.pl Zapytaj ONLINE!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.