Zadzwoń:

+48 603 122 055


Wyślij e-mail:

mirelahm@kinezis.com.pl

wykorzystaj nasze doświadczenie

Sprawdź naszą ofertę

O Kinezis

Pracownia KINEZIS - Centrum Rozwoju Osobistego i Wsparcia Rodziny, to autorski projekt, który "narodził" się w 2005 roku i jest owocem naszej relacji i naszych pasji oraz wieloletniego doświadczenia w pracy z ludźmi.

Jesteśmy parą od ponad 25 lat i rodzicami trójki wspaniałych dzieci. Nasze doświadczenia związane z rodzicielstwem, a także pasja związana z ruchem i tańcem oraz poszukiwanie różnych dróg rozwoju osobistego zaowocowały stworzeniem miejsca jakim jest Pracownia Kinezis, które nieustannie ewaluuje, rozwija się, zmienia...wspólnie z nami.
Współpracujemy z osobami z różnych dziedzin, którzy w Pracowni Kinezis dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami.

W naszej ofercie znajduje się szereg działań wykorzystujących ruch (grec. kinesis) jako środek wsparcia i pomocy w różnych dolegliwościach oraz narzędzie rozwoju osobistego.
Ruch nie tylko w rozumieniu "poruszania ciałem", ale jako przeciwieństwo stagnacji zarówno tej fizycznej jak i psychicznej.

"Movement is the source of life"
"RUCH jest źródłem ŻYCIA"
Bruce Lipton.
"Ruch to pieśń Duszy, którą śpiewa Ciało"
Mirela Hejnoł-Myśliwiec
Nasze logo w symboliczny sposób ukazuje ten proces.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z kobietami, dziećmi, rodzicami, liczne szkolenia, kursy i warsztaty, współpraca z wieloma osobami i instytucjami, pomogły nam stworzyć niepowtarzalny, integralny warsztat pracy uwzględniający indywidualne podejście do każdej osoby.
W swojej pracy wykorzystujemy różne metody i techniki, które ciągle rozwijamy uczestnicząc w wielu warsztatach i kursach.
Poznane metody łączymy z naszym doświadczeniem tworząc autorski styl pracy. Jednakże, TO, co uważamy za najistotniejszy element wsparcia w rozwoju, to TWÓRCZY PROCES powstający w RELACJI z drugim człowiekiem, która rozwija i ubogaca każdego jej uczestnika.

"Spotkanie dwóch osobowości przypomina kontakt dwóch substancji chemicznych: jeżeli nastąpi jakakolwiek reakcja, obie ulegają zmianie". Carl Gustav Jung

Nasze działania koncentrują się na wspieraniu kobiet, rodziców przygotowujących się do rodzicielstwa, rodzin oraz dzieci.
.
Przyświeca nam idea, która respektuje NATURĘ i jej mądrość. Uwzględniamy również dobrodziejstwa kultury i odkrycia tzw NOWEJ NAUKI, dzięki której możemy lepiej poznać fenomen natury i jej prawa i tym samym lepiej zrozumieć sens ŻYCIA.

Czerpiemy nie tylko z bazy teoretycznej i praktycznej, jaką dały nam studia i liczne szkolenia, ale również z własnego doświadczenia i wieloletniej pracy z ludźmi.
To właśnie codzienne spotkania z drugim człowiekiem są dla nas największą inspiracją i odpowiedzią na wiele pytań.
Prowadzimy Ii organizujemy konsultacje i terapie indywidualne, grupowe zajęcia rozwojowe, spotkania edukacyjne, warsztaty i szkolenia nie tylko w Żorach.


Jesteśmy otwarci na współpracę i wymianę.
Szczególnie do współpracy zapraszamy osoby o "wielkim sercu i szerokich horyzontach w myśleniu", chcących dzielić się z innymi swoim indywidualnym stylem pracy.


Mirela Hejnoł-Myśliwiec i Sławomir Myśliwiec

O naszych działaniach w MEDIACH

Rozmowa z założycielką w TuZory

Chcesz być na bierząco? Zapraszamy Facebook

Szczegółowy opis zajęć w zakładce: OFERTA.


Misja

Naszą misją jest wspieranie:

Służymy pomocą w zgłębianiu siebie i docieraniu do własnej, wewnętrznej siły i indywidualnego piękna.

Obszary naszego działania to:

Bliskie jest nam HOLISTYCZNE podejście do człowieka uwzględniające wielowymiarowość jego egzystencji, dlatego nasze działania ukierunkowane są na wspieranie zarówno harmonijnego rozwoju fizycznego, jak i emocjonalnego, duchowego i społecznego człowieka.

Naszym CELEM jest:

 

wróć
Indywidualne podejście do każdej osoby.

Pracownia Kinezis, ul. Spółdzielcza 5/1, 44-240 Żory

+48 603 122 055 mirelahm@kinezis.com.pl Zapytaj ONLINE!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.